Apie mus

Apie mus

pagrindine2

         2000 m. Leonas Rutkaukas Širvintų rajone, Motiejūnų kaime įkūrė modernų kalakutų auginimo ūkį. Ūkininkas augina kalakutus, kuriuos perka vienadienius iš Lenkijos arba Vokietijos. Kalakutai lesinami pašarais pagamintais ūkyje, o grūdai perkami iš Lietuvos ūkininkų. Ūkyje pastatyta kalakutų skerdykla su išpjaustymo cechu. Skerdyklai suteiktas Maisto ir veterinarijos patvirtinimo numeris (LT 89-01 EB).

Iš užaugintų kalakutų gaminami įvairių rūšių gaminiai: vyniotiniai, skilandukai, virti, karštai ir šaltai rūkyti, vytinti gaminiai, šašlykai, šaltiena ir kiti gaminiai. -->Mūsų asortimentas.

Gaminiai bei šviežia kalakutiena gyventojų patogumui parduodama mobiliuosiuose turgeliuose, kurie stovi įvairiose Vilniaus vietose. Taip pat atidarėme naują parduotuvę Širvintuose, šalia mūsų ūkio. Visus prekybos taškus peržiūrėti, bei išsirinkti artimiausią Jūsų namų galite paspaudę šią nuorodą --> Prekybos vietos.

Ūkyje pagaminti gaminiai iš kalakutienos noriai perkami ir pamėgti tiek rajono, tiek ir Vilniaus bei kitų miestų gyventojų.

 
Kontaktai

Motiejūnų I k.
Širvintų sen., Širvintų raj.,
LT – 19128


Ūkio informacijos ir užsakymų tel.:
838241712, 867400838, 867404100
El. paštas:Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.